Tvarumo tikslai

Mes prisiimame atsakomybę už žmones ir aplinką kiekviename kavos gamybos etape – nuo kavos pupelių iki kavos puodelio.

Next Generation Coffee

„Next Generation Coffee“ – tai iniciatyva, sukurta siekiant paremti ir šviesti jaunus kavos augintojus. Dėl klimato kaitos vis mažiau naujos kartos kavos augintojų mato geras savo verslo perspektyvas. Tačiau kai susitinkame su kavos augintojais atokiuose kalnų šlaituose visame pasaulyje, matome jų džiaugsmą, įsipareigojimą ir aistrą, nepaisant didėjančių iššūkių.

Siūlome jiems tobulėjimo galimybes, švietimą, glaudų bendradarbiavimą ir tiesioginę prekybą, kad ir ateityje galėtume tiekti aukštos kokybės kavą.

Climate Smart Packaging

Nuo 1993 m. pirmieji Europoje pakuotėse nebenaudojame aliuminio. Tada žengėme reikšmingą žingsnį į priekį, pakeisdami plastiką, kuris gaminamas iš iškastinių žaliavų, plastiku iš atsinaujinančių išteklių – cukranendrių. Mes tai vadiname „Climate Smart“ pakavimu.

Tačiau mes neplanuojame sustoti – vietoje dabartinių 73 proc. iki 2030 m. 100 proc. mūsų pakuočių bus gaminamos iš perdirbtų arba atsinaujinančių medžiagų.

Sertifikuota kava

Esame vienas didžiausių „Faitrade“ ir ekologiškos kavos importuotojų. 2020 m. 81 proc. mūsų kavos buvo sertifikuota, palyginti su 72 proc. prieš metus. Tai daugiausia lėmė augantys „Rainforest Alliance“ sertifikuotos kavos kiekiai. Tačiau mes siekiame, kad 100 proc. mūsų kavos būtų sertifikuota.