1. Pagrindinis
  2. »
  3. HoReCa

HoReCa

Kava biurams ir restoranams

Patiekdami gerą, kokybišką kavą pelnysite klientų palankumą. Garantuojame, jog patenkinti klientai dar ne kartą pas Jus sugrįš.

Naudojant gerą savo kavos paruošimo ir pateikimo strategiją, kiekvienas parduotas kavos puodelis užtikrins gerą pelną. Svarbiausia, pasiūlyti tokį produktą, kuris būtų naudingas jūsų kompanijai. Mes siūlome Jums geriausias kavos rūšis ir prireikus randame geriausią jos paruošimo sprendimą. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad ne mažiau svarbūs yra ir profesionalūs darbuotojai.

Susisiekite su mumis, papasakosime Jums daugiau!

Jurģis Bērziņš

Baltijos departamento vadovas
HoReCa

Telefonas: +371 27171758

el.paštas: jurgis.berzins@lofbergs.lv

Simas Namajūnas

Pagrindinių klientų vadovas
HoReCa – Retail

Telefonas: +370 685 25 291

el.paštas: simas.namajunas@lofbergs.lt

Professionell

Tamsiai skrudinta, ekologiška arba stipri kava? Mūsų asortimente kavinėms ir restoranams rasite siūlomų įvairių kavos mišinių skirtingo dydžio pakuotėse, skirtingo stiprumo skrudinimo ir malimo. Viskas paruošta taip, kad pagaminta kava būtų tinkama Jūsų kavos virimo aparatui.

Specializuota kava

Specializuota kava yra mūsų išskirtiniausias gaminys kavinėms ir restoranams. Tam, kad mes įtrauktume tokią kavą į savo asortimentą, turime žinoti jos kilmės vietą, kava turi turėti įdomią istoriją ir, žinoma, būti labai gera.

Espresso

Kavos žinovams espresso yra ypatingo mėgavimosi patirtis: kava aromatinga, tobulos ir turtingos struktūros su natūralios putos sluoksniu. Kartu ji ir švelni, ir stipri. Puikaus espresso pagaminimo pagrindas – patirtis ir žinios.

Šaltieji kavos gėrimai

Šaltieji kavos gėrimai „ICE“. Kavos gėrimai „ICE“ yra šalti ir paruošti derinant pieno bei kavos skonius. Gėrimų sudėtyje tik natūralūs ingredientai, be dirbtinių kvapiklių.
Pasimėgaukite šaltais gėrimais!

Tirpi kava

Būdami kavos ekspertais, atsižvelgiame į skirtingus Jūsų poreikius. Tirpi kava yra idealus sprendimas, jei reikia
patiekti iš tikrųjų gardžią kavą greitai ir dideliam žmonių skaičiui.

Kapsulės

Kapsulės – puodelis puikios kavos kiekvieną kartą! Naudodami mūsų kavos kapsules, net be specialiųmokymų Jūs visada galite paruošti kokybiškos kavos puodelį. Löfbergs siūlo  Caffitaly Systems kapsulių aparatams tinkančias kavos kapsules espresso, lungo ir filtruotai kavai pagaminti.