Exclusive

Apie prekę

  • Mūsų asortimente kavinėms ir restoranams rasite siūlomų įvairių kavos mišinių skirtingo dydžio pakuotėse, skirtingo stiprumo skrudinimo ir malimo.
  • Skrudinimas – 5
  • Rainforest Alliance, Fairtrade ir EU Organic sertifikatas

Professionell Exclusive yra tamsaus skrudinimo kava, turinti ir vaisų rūgštumo, ir tamsių uogų skonio natų. Ilgai trunkantis, malonus kakavos poskonis.

Löfbergs Skonio paletė

Augantis susidomėjimas kava ir pačiu kavos skoniu leido mums sukurti unikalią kavos skonio paletę. Siekdama apibūdinti patirtį žodžiais, mūsų kavos ekspertė Anna Nordström sukūrė unikalią kavos skonio paletę, kuri palengvina kavos rūšies pasirinkimą.

Skonio paletėje rasite pirminį kavos skonio identifikavimą, skonio niuansus ir savybes. Paletė parengta vadovaujantis Speciality Coffee Association tarptautiniu standartu.

Žiūrėkite kitus produktus

Continental

Professionell
Intensyvaus skonio kava su tonizuojančiu rūgštingumu. Kava turi išskirtinį aštrų skonį su skrudintų riešutų ir kakavos prieskoniais. Skaityti daugiau apie Continental

Medium

Professionell
Puikiai subalansuota kava su šviežių vaisių aromatu. Kava turi riešutų skonį, pieniško šokolado ir medaus prieskoniu. Skaityti daugiau apie Medium