1. Pagrindinis
  2. »
  3. Apie mus

Apie mus

Įkvėpimo skonis

1906 m. trys broliai iš Švedijos – Andersas, Johnas ir Josefas, aistringi kavos mėgėjai, įkūrė įmonę „Löfbergs“. Pradėję iš lėto, iš pradžių jie pardavinėjo kavą savo parduotuvėlėje Karlstade. Šiandien, praėjus daugiau nei 100 metų, „Löfbergs“ tapo ne tik svarbia Švedijos kavos kultūros dalimi, bet ir išsiplėtė į Šiaurės šalis, Baltijos šalis ir Jungtinę Karalystę.

Dabar „Löfbergs“ komanda užtikrina, kad visus kavos mėgėjus namuose, kavinėse ir restoranuose kasdien pasiektų daugiau kaip 10 milijonų kavos puodelių. Šiandien įmonė visiškai priklauso Löfberg šeimai, kur 4-osios kartos Löfberg šeimos nariai su meile puoselėja savo prosenelio ir jo brolių gardžios kavos viziją.

Kaip ir aistra gerai kavai, tvarumo siekis ir rūpinimasis žmonėmis „Löfbergs“ buvo būdinga nuo pat pirmos dienos. Kad kava būtų skani ir gera, „Löfbergs“ tapo vienu didžiausių ekologiškos ir sąžiningos prekybos kavos pirkėjų pasaulyje ir aktyviai dirba, kad kuo daugiau žmonių kavą rinktųsi iš sertifikuotų ūkių.

Tvirtai laikydamiesi savo šaknų ir vertindami savo šimtametę istoriją, mes nuolat ieškome ko nors naujo. Ieškome naujų kavos auginimo, skrudinimo, pakavimo ir gabenimo būdų bei naujų kavos patiekimo ir gėrimo būdų.

Dabartinėms ir būsimoms kavos mėgėjų kartoms.