1. Pagrindinis
  2. » Mūsų kava

Mūsų kava

Pas mus rasite būtent tokią kavą, kuri jums labiausiai patinka – ar tai būtų kavos pupelės, malta kava ar net vanduo su kofeinu! Lengvai arba tamsiai skrudinta, ruošiama tiesiai puodelyje arba espreso aparatu – mes galime pasiūlyti viską. Mes tikime, kad kava turi būti ne tik skani, bet ir gera visais aspektais – štai kodėl visas mūsų asortimentas yra sertifikuotas.

Mūsų produktai

Greitas naršymas į pasirinktą prekių kategoriją

Visi Kavos pupelės ICE Cold Brew Malta kava

Kavos pupelės

Mėgstantiems šviežiai maltą kavą ir jos unikalų aromatą. Kad kavos užtektų ir ateinančioms kartoms, labai svarbu, kad ji būtų auginama atsakingai ir tvariai. Tai garantuoja „Rainforest Alliance“ etiketė….
Skaityti daugiau apie Kavos pupelės

ICE

Kavos gėrimai „ICE“ yra šalti ir paruošti derinant pieno bei kavos skonius. Gėrimų sudėtyj…
Skaityti daugiau apie ICE

Professionell

Naudojant gerą savo kavos paruošimo ir pateikimo strategiją, kiekvienas parduotas kavos puodelis užtikrins gerą pelną. Svarbiausia, pasiūlyti tokį produktą, kuris būtų naudingas jūsų kompanijai. Mes siūlome Jums geriausias kavos rūšis ir prireikus randame geriausią jos paruošimo sprendimą. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad ne mažiau svarbūs yra ir profesionalūs darbuotojai – mes su malonumu dalijamės savo patirtimi, siūlome kavos ruošimo kursus.