Dark

Apie prekę

  • Mūsų asortimente kavinėms ir restoranams rasite siūlomų įvairių kavos mišinių skirtingo dydžio pakuotėse, skirtingo stiprumo skrudinimo ir malimo.
  • Skrudinimas – 3
  • Rainforest Alliance, Fairtrade ir EU Organic sertifikatas

Professional Dark yra kava pasižymi tamsių uogų skoniu, vanilės prieskoniu ir ilgai išliekančiu, maloniu kakavos poskoniu.

Löfbergs Skonio paletė

Augantis susidomėjimas kava ir pačiu kavos skoniu leido mums sukurti unikalią kavos skonio paletę. Siekdama apibūdinti patirtį žodžiais, mūsų kavos ekspertė Anna Nordström sukūrė unikalią kavos skonio paletę, kuri palengvina kavos rūšies pasirinkimą.

Skonio paletėje rasite pirminį kavos skonio identifikavimą, skonio niuansus ir savybes. Paletė parengta vadovaujantis Speciality Coffee Association tarptautiniu standartu.

Žiūrėkite kitus produktus

Exclusive

Professionell
Tamsaus skrudinimo kava, turinti ir vaisų rūgštumo, ir tamsių uogų skonio natų. Ilgai trunkantis, malonus kakavos poskonis. Skaityti daugiau apie Exclusive

Continental

Professionell
Intensyvaus skonio kava su tonizuojančiu rūgštingumu. Kava turi išskirtinį aštrų skonį su skrudintų riešutų ir kakavos prieskoniais. Skaityti daugiau apie Continental