Šeimos fondas

Löfbergų šeima darniai ir nenutraukdama savo veiklos dirba jau daugiau nei šimtą metų. 2014 m. Löfbergų įkurta bendrovė dar labiau įsitraukė į vykdomą veiklą – įsteigė privatų fondą, suteikiantį daugiau galimybių lengvesnei kavos augintojų plėtrai. Fondą finansuoja Löfbergų šeima, o Fondo valdybą sudaro nariai – sesės Teresė Gustafson (Therese Gustafsson), Katerina Löfberg (Kathrine Löfberg) ir brolis Martinas Löfbergas (Martin Löfberg).


Pirmojo susitikimo, vykusio Amaro mieste Etiopijoje, nuotrauka: Guisepe Lavazza, Therese Gustafsson ir Asnakech Thomas.

Projektai

Etiopijos Kavos aljansas (CAFÉ)
Projektas padeda gerinti konkurencingumą ir kelti pragyvenimo lygį maždaug 2500 kavos augintojų ir jų šeimų, pasitelkiant patikimus valdymo metodus, lyčių lygybės, rinkodaros ir pardavimų mokymus. Jau penkerius metus projektas vykdomas bendradarbiaujant su ,,Lavazza“ ir ,,Neumanns“ šeimos fondo nariais, Austrijos plėtros agentūra ir aktyviais vietos gyventojais, o bendras projektui skirtas biudžetas – 1,1 mln. eurų.

Solvatten (Saulės vanduo)
Ugandoje 72 smulkiuosius kavos augintojus aprūpinome ,,Solvatten“ įranga – modernia švedų įranga, kuri vandenį valo naudodama ultravioletinius spindulius ir yra vertinama dėl savo pigaus, greito ir aplinką tausojančio veikimo būdo. Tai puiki alternatyva šeimoms, gyvenančioms toli nuo veikiančių vandens šulinėlių, nes padeda taupyti laiką ir leidžia pasišildyti vandenį nekertant miškų ir nenaudojant malkų, be to, svarbiausia žmonės turi galimybę naudotis švariu vandeniu, tokiu būdu tausodami (ar netgi gerindami) savo šeimos narių sveikatą. Tai yra bandomasis projektas, tačiau dedame daug vilčių, jog padedant Tarptautiniams kavos partneriams, projekto mastą pavyks padidinti.

Kontaktai
Löfbergų šeimos fondas, P/O 1501, 651 21 Karlstad, Švedija
El. paštas: familjenlofbergsstiftelse@lofbergs.se